Avastusrada - Kalamaja muuseum - Kalamaja kadunud killud - Sisesta mängijad

Kalamaja kadunud killud

Sihtgrupp: Muu
Raja autor: Tuuli Silber
Loodetavasti oled nüüd valmis Kalamaja kadunud kilde kokku korjama hakkama! Raja pikkus on 2,83 km ja selle läbimine võtab aega u.1,5-2 tundi. Võta kaasa rõõmus meel ja täislaetud akuga nutiseade, millel on mobiilne andmeside ning sisse lülitatud GPS asukoha määramine. Paha ei tee kaasa võtta ka täislaetud akupank! Alustada võid ükskõik milliselt aadressilt: Vana-Kalamaja 7, Soo 11, Köie 5, Noole 5, Uus-Kalamaja 9, Kungla 53, Kungla 13, Tõllu 7, Malmi 8, Valgevase 14, Kalju 7, Kalju2/Soo 31, Soo 42 Kõiki punkte ei pea ühekorraga läbima, võib mõned ka järgmiseks korraks jätta :) Natuke siinsete inimeste elust saad teada ikka. Need killud on Kalamaja muuseum kõik kokku kogunud ja jagab neid lahkesti ka Sinuga. Toredat avastamist!

Sisesta mängijate nimi ja e-posti aadress. E-postile saadetakse mängu alustamiseks vajalikud juhised koos mängu aadressiga.

Mängija 1:
Lisa veel mängijaid +

Vali mänguvorm:

Registreerimine koodi abil

Mängule on võimalik registreerida ka koodi abil. Koodi loomiseks klikka nupul "Genereeri kood". Koodi saavad mängijad sisestada Avastusraja esilehel lingi alt "Liitu mänguga".

Koodiga liituvad mängijad peavad sisse logima kasutades Google-i sisselogimisteenust.

Kood kehtib 24 tundi või kuni mängu looja sulgeb mängu