Avastusrada - Põhja-Tallinna linnosa - Kopli ajaloo liikumisrada (est) - Sisesta mängijad

Kopli ajaloo liikumisrada (est)

Sihtgrupp: Muu
Keskmine läbimise aeg: 59 minutit
Raja autor: Sten Svetljakov
Kopli avastustusrada pakub meeldiva võimaluse liikuda ühes Tallinna mitmekesisemas asulas. Avastusrada kulgeb mööda Kopli liinidest, Mereakadeemiast ja hõlmab endas ka ilusa merevaatega teekonda. Aasta-aastalt on suurenenud nii Põhja-Tallinna elanike kui ka paljude teiste tallinlaste huvi Kopli kultuuripärandi vastu ja selleks on Põhja-Tallinna Valitsus loonud antud avastusraja. JÄLGI RAJAL LIIKUMISEL MÄRGISTUST! (paigaldatud postide külge) Põhja-Tallinna Valitsus palub tähelepanu pöörata ohutusele: 1. Avastusrajal liikudes alati järgida liiklusseadust. 2. Nutitelefoni kasutamiseks palun peatu ja veendu, et oled ohutus kohas. 3. Märgates rikutud rajamärgistust palun anna teada raja loojale: Sten Svetljakov, +372 5549393.

Sisesta mängijate nimi ja e-posti aadress. E-postile saadetakse mängu alustamiseks vajalikud juhised koos mängu aadressiga.

Mängija 1:
Lisa veel mängijaid +

Vali mänguvorm:

Registreerimine koodi abil

Mängule on võimalik registreerida ka koodi abil. Koodi loomiseks klikka nupul "Genereeri kood". Koodi saavad mängijad sisestada Avastusraja esilehel lingi alt "Liitu mänguga".

Koodiga liituvad mängijad peavad sisse logima kasutades Google-i sisselogimisteenust.

Kood kehtib 24 tundi või kuni mängu looja sulgeb mängu