Avastusrada - Tallinn otsib superloodushuvilist - Lasnamäe superloodushuviline 2021 - Sisesta mängijad

Lasnamäe superloodushuviline 2021

Sihtgrupp: Muu
Keskmine läbimise aeg: 58 minutit
Raja autor: Krista Kutsar
Ootame sind avastusrajale Tallinn otsib superloodushuvilist 2021! Rada Lasnamäe superloodushuviline 2021 kutsub avastama kohalikku roheala ja selle looduslikke vaatamisväärsusi ning pakub võimalust treenida nii füüsist kui vaimu. Raja läbimiseks vajate laetud akuga nutiseadet, millel on andmeside ühendus ning sisse lülitatud GPS asukoha määramine. Alustada võid ükskõik millisest rajapunktist ja punktide läbimise järjekord pole oluline. Raja soovituslikud algus- ja lõpp-punkt on Lasnamäe Linnaosa Valitsuse juures. Raja pikkus on umbes 3 km ja selle läbimiseks kulub ~2 tundi. Tallinna kesklinna lähedal Lasnamäe alguses asuvasse Pae parki saab ühistranspordiga ja lähim peatus on Kumu, kuhu sõidavad bussid 31, 67 ja 68. Autoga liiklejad saavad jätta auto Lasnamäe Linnaosa Valitsuse või Kumu ülemisse parklasse. Rada on avatud 30. juunini. Kõikide raja läbinute seas loositakse juuli alguses Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti poolt välja superloodushuvilise meened. Oma kontaktandmed loosimises osalemiseks saab jätta selleks ette nähtud raja punktis. Tutvu ka teiste superloodushuvilise radadega Nõmme-Mustamäe‌ maastikukaitsealal, Pirita jõeoru maastikukaitsealal ja Paljassaare poolsaarel. Toredat avastamist!

Sisesta mängijate nimi ja e-posti aadress. E-postile saadetakse mängu alustamiseks vajalikud juhised koos mängu aadressiga.

Mängija 1:
Lisa veel mängijaid +

Vali mänguvorm:

Registreerimine koodi abil

Mängule on võimalik registreerida ka koodi abil. Koodi loomiseks klikka nupul "Genereeri kood". Koodi saavad mängijad sisestada Avastusraja esilehel lingi alt "Liitu mänguga".

Koodiga liituvad mängijad peavad sisse logima kasutades Google-i sisselogimisteenust.

Kood kehtib 24 tundi või kuni mängu looja sulgeb mängu