Avastusrada - Tallinn otsib superloodushuvilist - Nõmme-Mustamäe superloodushuviline 2021 - Sisesta mängijad

Nõmme-Mustamäe superloodushuviline 2021

Sihtgrupp: Muu
Keskmine läbimise aeg: 5 päeva 59 minutit
Raja autor: Evelin Laanest
Ootame sind avastusrajale Tallinn otsib superloodushuvilist 2021! Rada Nõmme-Mustamäe superloodushuviline 2021 kutsub avastama kohalikku roheala ja selle looduslikke vaatamisväärsusi ning pakub võimalust treenida nii füüsist kui vaimu. Raja läbimiseks vajate laetud akuga nutiseadet, millel on andmeside ühendus ning sisse lülitatud GPS asukoha määramine. Alustada võid ükskõik millisest rajapunktist ja punktide läbimise järjekord pole oluline. Soovituslik raja alguspunkt on Nikolai von Glehni ausammas Nõmme turu parkla juures. Raja pikkus on umbes 4 km ja selle läbimiseks kulub ~2,5 tundi. Rada on kohati künklik ja liivane. Raja lõpp asub Trepi tänaval, kust saate mööda Vana-Mustamäe tänavat tagasi Nõmme turu juurde jalutada. Ühistranspordiga tulijatele on soovituslikule alguspunktile lähim peatus Nõmme ja mängu lõpus Pidu peatus. Rada on avatud 30. juunini. Kõikide raja läbinute seas loositakse juuli alguses Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti poolt välja superloodushuvilise meened. Oma kontaktandmed loosimises osalemiseks saab jätta selleks ette nähtud raja punktis. Tutvu ka teiste superloodushuvilise radadega Pirita jõeoru maastikukaitsealal, Lasnamäel Pae pargis ja Paljassaare poolsaarel. Toredat avastamist!

Sisesta mängijate nimi ja e-posti aadress. E-postile saadetakse mängu alustamiseks vajalikud juhised koos mängu aadressiga.

Mängija 1:
Lisa veel mängijaid +

Vali mänguvorm:

Registreerimine koodi abil

Mängule on võimalik registreerida ka koodi abil. Koodi loomiseks klikka nupul "Genereeri kood". Koodi saavad mängijad sisestada Avastusraja esilehel lingi alt "Liitu mänguga".

Koodiga liituvad mängijad peavad sisse logima kasutades Google-i sisselogimisteenust.

Kood kehtib 24 tundi või kuni mängu looja sulgeb mängu