Avastusrada - Tallinn otsib superloodushuvilist - Paljassaare superloodushuviline 2021 - Sisesta mängijad

Paljassaare superloodushuviline 2021

Sihtgrupp: Muu
Keskmine läbimise aeg: 1 tund 29 minutit
Raja autor: Triin Edovald
Rada Paljassaare superloodushuviline 2021 kutsub avastama kohalikku roheala ja selle looduslikke vaatamisväärsusi ning pakub võimalust treenida nii füüsist kui vaimu. Raja läbimiseks vajate laetud akuga nutiseadet, millel on andmeside ühendus ning sisse lülitatud GPS asukoha määramine. Alustada võid ükskõik millisest rajapunktist ja puntkide läbimise järjekord pole oluline. Soovituslik raja algus on punktis 1, mis asub Paljassaares Pikakari bussipeatuse lähedal. Raja pikkus on ~4 km ja selle läbimisel kulub ~1,5 tundi. Raja algus ning lõpp on samas kohas. Ühistranspordiga tulijatele on kõige lähem peatus Pikakari ning autoga liiklejad saavad auto jätta Pikakari tasuta parklasse. Rada on avatud kuni 30. juunini. Kõikide raja läbinute seas loositakse Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti poolt välja superloodushuvilise meened juuli alguses. Oma kontaktandmed loosimises osalemiseks saab jätta raja lõpus küsimuspunktis. Tutvu ka teiste superloodushuvilise radadega Nõmme-Mustamäe maastikukaitsealal, Lasnamäel Pae pargis ja Pirita jõeorus. Toredat avastamist!

Sisesta mängijate nimi ja e-posti aadress. E-postile saadetakse mängu alustamiseks vajalikud juhised koos mängu aadressiga.

Mängija 1:
Lisa veel mängijaid +

Vali mänguvorm:

Registreerimine koodi abil

Mängule on võimalik registreerida ka koodi abil. Koodi loomiseks klikka nupul "Genereeri kood". Koodi saavad mängijad sisestada Avastusraja esilehel lingi alt "Liitu mänguga".

Koodiga liituvad mängijad peavad sisse logima kasutades Google-i sisselogimisteenust.

Kood kehtib 24 tundi või kuni mängu looja sulgeb mängu