Avastusrada - Tallinna Ülikool - Raku järve matkarada STAT - Sisesta mängijad

Raku järve matkarada STAT

Sihtgrupp: Muu
Raja autor: Anu Birnbaum
Hea, AO kolleeg! Loodan, et Sul on seljas ilmastikule vastav riietus ja kaasas laetud mobiiltelefon. Rada kulgeb osaliselt mööda kruusateid, kus palun ole ettevaatlik, juhul kui märkad karjäärisõidukeid möödumas. Ole nähtav! Avastusraja eesmärk on pakkuda lõimivaid teadmisi nii keskkonnaharidusest, botaanikast, geograafiast, geoloogiast kui ka ajaloost. Raja pikkus on linnulennul 4.2 km, kuid liikudes mööda reaalseid teid ja metsaradasid võib vahemaa olla ligi 8-9 km. Seega Sind ootab ees kosutav liikumine koos kolleegidega! Kui registreerud mängima, siis määra grupi nimi ja lisa oma emaili aadress. Mängu registreerunud liikmele saadetakse e-kiri, millest avaneb link mängima asumiseks. Jälgi, et telefonis on positsioneerimine sisse lülitatud. NB! Testimisel oleme märganud, et ekirja saatmine registreerunule toimib kõige kindlamalt gmail-aadressile. Kontrolli ka rämpsposti kausta, kui ekirja ei leia! Mõnusat seiklust!

Sisesta mängijate nimi ja e-posti aadress. E-postile saadetakse mängu alustamiseks vajalikud juhised koos mängu aadressiga.

Mängija 1:
Lisa veel mängijaid +

Vali mänguvorm:

Registreerimine koodi abil

Mängule on võimalik registreerida ka koodi abil. Koodi loomiseks klikka nupul "Genereeri kood". Koodi saavad mängijad sisestada Avastusraja esilehel lingi alt "Liitu mänguga".

Koodiga liituvad mängijad peavad sisse logima kasutades Google-i sisselogimisteenust.

Kood kehtib 24 tundi või kuni mängu looja sulgeb mängu