Kalamaja muuseum
Kalamaja muuseum on kogukonnamuuseum, mis loodud koos kogukonnaga ja suunatud kogukonnale. Kalamaja muuseum on kokkusaamispaik, mis kutsub kõiki kaasa mõtlema ja panustama, innustades Kalamaja elanikke ja külalisi avastama piirkonna kirevat minevikku, vahvat olevikku ja põnevat tulevikku.
Kalamaja kadunud killud
5
Autor: Tuuli Silber
Lisatud: 19.04.2021
Viimati muudetud: 11.10.2022
Sihtgrupp: Muu
 
Loodetavasti oled nüüd valmis Kalamaja kadunud kilde kokku korjama hakkama! Raja pikkus on 2,83 km ja selle läbimine võtab aega u.1,5-2 tundi. Võta kaasa rõõmus meel ja täislaetud akuga nutiseade, millel on mobiilne andmeside ning sisse lülitatud GPS asukoha määramine. Paha ei tee kaasa võtta ka täislaetud akupank!  Alustada võid ükskõik milliselt aadressilt:
Vana-Kalamaja 7, Soo 11, Köie 5, Noole 5, Uus-Kalamaja 9, Kungla 53, Kungla 13, Tõllu 7, Malmi 8, Valgevase 14, Kalju 7, Kalju2/Soo 31, Soo 42
Kõiki punkte ei pea ühekorraga läbima, võib mõned ka järgmiseks korraks jätta :) Natuke siinsete inimeste elust saad teada ikka. Need killud on Kalamaja muuseum kõik kokku kogunud ja jagab neid lahkesti ka Sinuga. Toredat avastamist!

Kontakt
kalamaja@linnamuuseum.ee

 
kaart
 
Kalamaja orienteerumismäng
4.6
Autor: Tuuli Silber
Lisatud: 07.04.2020
Viimati muudetud: 23.04.2020
Sihtgrupp: I kooliaste
Keskmine läbimise aeg: 5 tundi 35 minutit
 
Võta kaasa internetiühendusega nutitelefon ja pane selga ilmale vastavad riided. Auhinnaloosis osalemiseks kirjuta: mis Sulle mängus meeldis/ei meeldinud hiljemalt 1.06.2020 õhtuks: kalamaja@linnamuuseum.ee
Kõik punktid tuleb läbi käia. Läbimise järjekord pole oluline. Lõbusat avastamist!

Kontakt
kalamaja@linnamuuseum.ee

 
kaart
 

Siin lehel on lihtsalt vaba aja veetmiseks mõeldud Avastusrajad. Raja valimiseks vajuta kaardil olevatel markeritel või vali menüüs sobiv piirkond ja kool.

Miinimum nõuded: operatsiooni süsteem iOS (versioon 8), Android 4.4 või Windows Phone 8.1. Vajalik on vähemalt 3G interneti ühendus ja töötav GPS moodul.