MTÜ Elamusõppe labor
MTÜ Elamusõppe labor on loov ühing, mille tegevusala hõlmab ning vahest ka ühendab harjumuspäraseid kui ka ootamatuid õppealasid. Oleme valmis katsetama ja arendama uusi õppemudeleid ja meetodeid heades tuttavates keskkondades (kooli õppeklass, muuseum, raamatukogu, linnaruum jne.) ning avastama ja tutvustama uusi maid traditsiooniliste õppetegevuste abil.
Muuseumi tagahoovis
2.5
Autor: Karin Pai
Lisatud: 05.10.2018
Sihtgrupp: II kooliaste
Keskmine läbimise aeg: 57 minutit
 
Võta kaasa internetiühendusega nutitelefon ja tule avasta muuseumide tagahoove. Ole kannatlik, sest küsimuste ilmumine ekraanile võib võtta natuke aega. Jälgi ka tähelepanelikult liiklust. Kui jõuad punase numbrini, vajuta sellel ja näed küsimust. Toredat avastamist!

Kontakt
karin.pai@gmail.com

 
kaart
 
Kodijärve nutirada
2
Autor: Karin Pai
Lisatud: 24.07.2018
Sihtgrupp: Muu
 
Võta kaasa rõõmus tuju, laetud akuga nutivahend ja lähme seiklema! Riietu vastavalt ilmale!

Kontakt
karin.pai@gmail.com

 
kaart
 
Linnalooduse ja ajaloo rada Toomemäel
4
Autor: Karin Pai
Lisatud: 04.07.2018
Sihtgrupp: Muu
Keskmine läbimise aeg: 30 minutit
 
Võta kaasa laetud nutitelefon ja avasta loodust ja ajalugu Toomemäe pargis. Kus asuvad Toomemäe vanimad puud? Kuidas on tekkinud Kassitoome org? Mis salapärane imemagus lõhn vallutab juulikuist Toomemäge? Pole olemas halba ilma, vaid vale riietus ehk riietu vastavalt ilmale.

Kontakt
karin.pai@gmail.com

 
kaart
 

Siin lehel on lihtsalt vaba aja veetmiseks mõeldud Avastusrajad. Raja valimiseks vajuta kaardil olevatel markeritel või vali menüüs sobiv piirkond ja kool.

Miinimum nõuded: operatsiooni süsteem iOS (versioon 8), Android 4.4 või Windows Phone 8.1. Vajalik on vähemalt 3G interneti ühendus ja töötav GPS moodul.