Neeme kool
www.neemekool.ee/ Jõelähtme valla uhkuseks on väike hubane Neeme Kool, kus lapsed armastavad olla ka väljaspool koolitunde ning kust saadud mälestused ja teadmised toetavad neid kogu elu. Neeme Kooli missiooniks on luua võimalused laste emotsionaalse andekuse arenemiseks ja konkurentsivõimelise hariduse omandamiseks. Neeme Kooli õpilane on positiivse maailmavaatega, tasakaalukas ja iseseisev isiksus. Tähtsal kohal on Eesti küla säilitamine kultuuri- ja haridustegevuse edendamise läbi.
Viiendikud Viinistul viimasel viiendikul
Autor:
Lisatud: 05.06.2022
Sihtgrupp: II kooliaste
 
Hea viiendik!
Raja läbimisel pole tarvis kiirustada. Võta aega, jaluta, mõtle ja arutle kaaslasega. Rada üksi läbida ei tohi. Võta sõber kampa. Punktide läbimise järjekord ei ole oluline. 
Võta seljakotiga kaasa joogipudel, täislaetud akuga moobiiltelefon Kärdile helistamiseks, kui rajal peaks abi tarvis olema. 
Kui oled raja kõik punktid läbinud, tule pesapaika (punkti nr 1) tagasi ja helista seal kohe Kärdile!
Mõnusat avastamist!

Kontakt
Kärt Reisenbuk 58094756 kart.reisenbuk@neemekool.ee

 
kaart
 

Siin lehel on lihtsalt vaba aja veetmiseks mõeldud Avastusrajad. Raja valimiseks vajuta kaardil olevatel markeritel või vali menüüs sobiv piirkond ja kool.

Miinimum nõuded: operatsiooni süsteem iOS (versioon 8), Android 4.4 või Windows Phone 8.1. Vajalik on vähemalt 3G interneti ühendus ja töötav GPS moodul.