MTÜ Elamusõppe labor
MTÜ Elamusõppe labor on loov ühing, mille tegevusala hõlmab ning vahest ka ühendab harjumuspäraseid kui ka ootamatuid õppealasid. Oleme valmis katsetama ja arendama uusi õppemudeleid ja meetodeid heades tuttavates keskkondades (kooli õppeklass, muuseum, raamatukogu, linnaruum jne.) ning avastama ja tutvustama uusi maid traditsiooniliste õppetegevuste abil.
Muuseumi tagahoovis
2.5
Autor: Karin Pai
Lisatud: 05.10.2018
Target group: II kooliaste
Average time: 57 minutit
 
Võta kaasa internetiühendusega nutitelefon ja tule avasta muuseumide tagahoove. Ole kannatlik, sest küsimuste ilmumine ekraanile võib võtta natuke aega. Jälgi ka tähelepanelikult liiklust. Kui jõuad punase numbrini, vajuta sellel ja näed küsimust. Toredat avastamist!

Contact
karin.pai@gmail.com

 
kaart
 
Kodijärve nutirada
2
Autor: Karin Pai
Lisatud: 24.07.2018
Target group: Muu
 
Võta kaasa rõõmus tuju, laetud akuga nutivahend ja lähme seiklema! Riietu vastavalt ilmale!

Contact
karin.pai@gmail.com

 
kaart
 
Linnalooduse ja ajaloo rada Toomemäel
4
Autor: Karin Pai
Lisatud: 04.07.2018
Target group: Muu
Average time: 30 minutit
 
Võta kaasa laetud nutitelefon ja avasta loodust ja ajalugu Toomemäe pargis. Kus asuvad Toomemäe vanimad puud? Kuidas on tekkinud Kassitoome org? Mis salapärane imemagus lõhn vallutab juulikuist Toomemäge? Pole olemas halba ilma, vaid vale riietus ehk riietu vastavalt ilmale.

Contact
karin.pai@gmail.com

 
kaart
 

In this page are Discovery Trail for recreational purpose. Click on the markers on the map to choose the trail or select suitable region and school from the menu.

front_info_text