Tallinna vene muuseum
Tallinna Linnamuuseumi filiaalina tegutsev Tallinna vene muuseumi fookuses on Tallinna vene kogukond ja Eesti vene kultuur. Meie eesmärk on koguda, säilitada, uurida, eksponeerida ja populariseerida Tallinna vene kogukonna kultuuripärandit. Tallinna vene muuseum asub Tallinna vanalinnas keskaegses hoones, mis on Eesti kultuuriloos teatud kui Ants Laikmaa ateljee-kooli esimese asukohana (1904). 2016. aastal asutatud muuseumil puudub veel püsiekspositsioon, kuid ajutiste näituste abil tutvustame Tallinna vene kogukonna kultuurilugu.
seiklusmäng Kadrioru pargis "Peetri aardejaht"
3
Autor: Jelena Tšekulajeva
Lisatud: 28.06.2020
Viimati muudetud: 28.06.2020
Target group: I kooliaste
Average time: 25 minutit
 
Seiklusmäng algab Peetri majast ning suunab pered Kadrioru pargi ajaloolist osa avastama avastusraja nutimängu abil. Mäng on mõeldud avastusretkena ning grupp liigub koos. Gruppi saadab muuseumipedagoog, kes räägib juurde põnevaid fakte ja vajadusel aitab ülesandeid lahendada. Seiklusmängu läbimiseks on vaja laetud nutitelefoni, miinimum nõuded millele on operatsiooni süsteem iOS (versioon 8), Android 4.4 või Windows Phone 8.1. Vajalik on vähemalt 3G interneti ühendus ja töötav GPS moodul. Ühte telefoni saab mitu inimest kasutada. Mängu tellimiseks võta ühendust peetri@linnamuuseum.ee.

Contact
www.linnamuuseum.ee peetri@linnamuuseum.ee

 
kaart
 
Квест по Кадриоргскому парку "В поисках Петровских сокровищ"
Autor: Jelena Tšekulajeva
Lisatud: 25.06.2020
Viimati muudetud: 28.06.2020
Target group: I kooliaste
Average time: 1 tund 53 minutit
 
Этот квест проходит под руководством музейного педагога. Для участия в программе свяжитесь с Домиком Петра peetri@linnamuuseum.ee.

Contact
www.linnamuuseum.... peetri@linnamuuseum.ee

 
kaart
 

In this page are Discovery Trail for recreational purpose. Click on the markers on the map to choose the trail or select suitable region and school from the menu.

front_info_text