Kalamaja muuseum
Kalamaja muuseum on kogukonnamuuseum, mis loodud koos kogukonnaga ja suunatud kogukonnale. Kalamaja muuseum on kokkusaamispaik, mis kutsub kõiki kaasa mõtlema ja panustama, innustades Kalamaja elanikke ja külalisi avastama piirkonna kirevat minevikku, vahvat olevikku ja põnevat tulevikku.
Kalamaja kadunud killud
5
Autor: Tuuli Silber
Lisatud: 19.04.2021
Viimati muudetud: 20.04.2021
целевая группа: Muu
Средлнее время прохождения: 57 minutit
 
Loodetavasti oled nüüd nõus Kalamaja kadunud kilde kokku korjama hakkama! Raja pikkus on 2,83km ja selle läbimine võtab aega u. 1,5-2 tundi. Võta kaasa rõõmus meel ja täislaetud akuga nutiseade, millel on andmeside ühendus ning sisse lülitatud GPS asukoha määramine. Paha ei tee kaasa võtta ka täislaetud akupank!  Alustada võid ükskõik milliselt aadressilt:
Vana-Kalamaja 7, Soo 11, Köie 1a, Köie 5, Noole 5, Uus-Kalamaja 9, Kungla 53, Kungla 13, Tõllu 7, Malmi 8, Valgevase 14, Kalju 7, Kalju2/Soo 31, Soo 42
Kõiki punkte ei pea ühekorraga läbima, võib mõned ka järgmiseks korraks jätta :) Natuke siinsete inimeste elust saad teada ikka. Need killud on Kalamaja muuseum kõik kokku kogunud ja jagab neid lahkesti ka Sinuga. Toredat avastamist!

Контакт
kalamaja@linnamuuseum.ee

 
kaart
 
Kalamaja orienteerumismäng
4.6
Autor: Tuuli Silber
Lisatud: 07.04.2020
Viimati muudetud: 23.04.2020
целевая группа: I kooliaste
Средлнее время прохождения: 5 tundi 35 minutit
 
Võta kaasa internetiühendusega nutitelefon ja pane selga ilmale vastavad riided. Auhinnaloosis osalemiseks kirjuta: mis Sulle mängus meeldis/ei meeldinud hiljemalt 1.06.2020 õhtuks: kalamaja@linnamuuseum.ee
Kõik punktid tuleb läbi käia. Läbimise järjekord pole oluline. Lõbusat avastamist!

Контакт
kalamaja@linnamuuseum.ee

 
kaart
 

На этой странице тропы для развлечения и свободного времени. Для выбора тропы нажми на желаемый участок и школу или на маркер, находящийся на карте.

Минимальные условия: операционная система IOS (версия 8), Android 4.4 или Windows Phone 8.1. Необходим рабочий GPS модуль и хотя бы 3G интернет.