Kohila Keskkonnahariduse Keskus
Kohila Keskkonnahariduse Keskus on loodud 2009. aastal eesmärgiga pakkuda Raplamaa ja Lõuna- ning Lääne-Harjumaa piirkonna lastele, noortele ja täiskasvanutele keskkonnahariduslikku tegevust, koostada oma toimimiseks vajalikke keskkonnahariduslikke õppematerjale ning osaleda regionaalses, ülemaalises või rahvusvahelises keskkonnahariduslikus koostöös.
Puhta vee radadel Kohilas
4
Autor: Irene Volk
Lisatud: 07.10.2020
Viimati muudetud: 24.10.2020
целевая группа: Muu
Средлнее время прохождения: 1 tund 18 minutit
 
Kaasa töötav mobiiltelefon, millel on mobiilne andmeside ja GPS sisse lülitatud. Ära unusta joogivett, mille oled võtnud kraanist oma korduvkasutatavasse pudelisse. Selga ilmale vastav riietus, jalga kummikud. Raja koostamist toetas Keskkonnainvesteeringute Keskus.
 
kaart
 
Kohila-Salutaguse-Alesti-Pahkla
4
Autor: Kirsti Solvak
Lisatud: 09.04.2019
Viimati muudetud: 04.07.2019
целевая группа: Muu
 
Jalgrattaga läbitav rada pikkusega 35 km. Raja punktid tutvustavad teekonnale jäävaid keskkonnavaldkonna vaatamisväärsusi. Rajal on toitlustusvõimalus vaid Kohila alevis. Pahkla militaaralale sisenemine vaid Kaitseliidu loal.
 
kaart
 
Kohila-Hageri-Sutlema-Aandu kodulooline avastusrada
4.4
Autor: Kirsti Solvak
Lisatud: 13.08.2018
Viimati muudetud: 04.07.2019
целевая группа: Muu
Средлнее время прохождения: 3 tundi 25 minutit
 
Kohila Keskkonnahariduse Keskuse ja Hageri muuseumi koostööna valminud avastusrada tutvustab Teile Kohila-Hageri-Sutlema ja Aandu piirkonna loodus- ja ajaloolisi objekte. Kodulooliste tekstide autor on Virve Õunapuu, loodusobjektide kirjeldused koostas Kirsti Solvak. 
Ühe allikana on kasutatud ka 2018. aastal Kohila Vallavalitsuse poolt välja antud kogumikku "Hageri Kihelkond. Aja lood", mille saab huvi korral soetada Kohila Raamatukogust.
Rada on  20 km pikk ning seda on mugav läbida jalgrattaga, sest kulgeb piki kergliiklusteed või vähese liikluskoormusega mustkattega teel. Vaadeldavatele objektidele on ligipääs ka sõiduautoga. 

Контакт
Täpsustavate küsimuste korral palun pöörduge khk@kohila.edu.ee

 
kaart
 

На этой странице тропы для развлечения и свободного времени. Для выбора тропы нажми на желаемый участок и школу или на маркер, находящийся на карте.

Минимальные условия: операционная система IOS (версия 8), Android 4.4 или Windows Phone 8.1. Необходим рабочий GPS модуль и хотя бы 3G интернет.