MTÜ Elamusõppe labor
MTÜ Elamusõppe labor on loov ühing, mille tegevusala hõlmab ning vahest ka ühendab harjumuspäraseid kui ka ootamatuid õppealasid. Oleme valmis katsetama ja arendama uusi õppemudeleid ja meetodeid heades tuttavates keskkondades (kooli õppeklass, muuseum, raamatukogu, linnaruum jne.) ning avastama ja tutvustama uusi maid traditsiooniliste õppetegevuste abil.
Muuseumi tagahoovis
2.5
Autor: Karin Pai
Lisatud: 05.10.2018
целевая группа: II kooliaste
Средлнее время прохождения: 57 minutit
 
Võta kaasa internetiühendusega nutitelefon ja tule avasta muuseumide tagahoove. Ole kannatlik, sest küsimuste ilmumine ekraanile võib võtta natuke aega. Jälgi ka tähelepanelikult liiklust. Kui jõuad punase numbrini, vajuta sellel ja näed küsimust. Toredat avastamist!

Контакт
karin.pai@gmail.com

 
kaart
 
Kodijärve nutirada
2
Autor: Karin Pai
Lisatud: 24.07.2018
целевая группа: Muu
 
Võta kaasa rõõmus tuju, laetud akuga nutivahend ja lähme seiklema! Riietu vastavalt ilmale!

Контакт
karin.pai@gmail.com

 
kaart
 
Linnalooduse ja ajaloo rada Toomemäel
4
Autor: Karin Pai
Lisatud: 04.07.2018
целевая группа: Muu
Средлнее время прохождения: 30 minutit
 
Võta kaasa laetud nutitelefon ja avasta loodust ja ajalugu Toomemäe pargis. Kus asuvad Toomemäe vanimad puud? Kuidas on tekkinud Kassitoome org? Mis salapärane imemagus lõhn vallutab juulikuist Toomemäge? Pole olemas halba ilma, vaid vale riietus ehk riietu vastavalt ilmale.

Контакт
karin.pai@gmail.com

 
kaart
 

На этой странице тропы для развлечения и свободного времени. Для выбора тропы нажми на желаемый участок и школу или на маркер, находящийся на карте.

Минимальные условия: операционная система IOS (версия 8), Android 4.4 или Windows Phone 8.1. Необходим рабочий GPS модуль и хотя бы 3G интернет.